НАШІ ПОСЛУГИ

Про нас Продукція Послуги Про титан Новини Партнери Контакти

 
 

 

Ми пропонуємо наступні послуги

 

1. Пропонуємо поставки міні-партій (мінімальних партій) титану кур'єрською поштою (TNT, DHL)

 

2. Здійснюємо поставки титанових прутків, титанових листів, титанових плит, титанових труб, титанової проволоки, титанових злитків в різні країни світу, не заборонені ООН, літаком, автомобілем, морським контейнером.

 

3. Виготовимо титанові заготовки з титанових прутків, листів, плит, проволоки, титанових труб, а також титанових сплавів.

 

4. Приймаємо замовлення на виробництво титанових ван, титанових теплообмінників, та іншого титанового устаткування та його установки замість устаткування з нержавіючої сталі.

 

5. Пропонуємо послуги з розробки креслень на виготовлення електронно-променевих плавильних установок.

 

6. Приймаємо замовлення на виготовлення електронно-променевих установок з виплавки злитків з кольорових металів: титану, цирконію, міді.

 

7. Розробимо креслення або приймемо замовлення на виготовлення електронно-променевих пушок.

 

8. Виготовимо по Вашим або власним кресленням титанові ванни, титанові царги, титанові теплообмінники, нестандартне устаткування з титану.

 

9.  Надаємо послуги по шеф-монтажу установок.

10. Пропонуємо агентські послуги із закупівлі для Вас на ринку України інших кольорових і чорних металів: нержавіюча сталь, бронза, мідь, латунь, алюміній, молібден, цирконій, жароміцні сталі й та інших металів і сплавів.

 А також виконуємо поставку будь-якої продукції українського виробництва за агентською угодою.

 

11. Надамо технічні консультації:

 

- про титан та його характеристикам:

корозійна стійкість титану, титанових сплавів, границя текучості, границя міцності титану та титанових сплавів, зварюваність титану та титанових сплавів, солі титану та титанових сплавів, діоксид титану, застосування й взаємозамінність марок титану та титанових сплавів.

 

- про марки титану та титанових сплавів, допоможемо з'ясувати які  марки титана та титанових сплавів відносяться до альфа, альфа - бета,  бета сплавів.

- по сумісності та аналогах марок титану, надішлемо таблиці відповідностей марок титану та титанових сплавів по ГОСТ та ASTM, а також направимо примірні сертифікати на титановий прокат ВТ1-0, ВТ6, ВТ6С, ПТ3В (що відповідає Grade 1, Grade 2, Grade 5, Grade 9 по ASTM).

 

- про можливість заміни матеріалів з нержавіючої сталі на титановий прокат, про можливість використання титану замість нержавіючої сталі у виробництві обладнання; а також про заміну нержавіючих прутків, нержавіючих листів, нержавіючих плит на титанові прутки, листи та плити.

 

- про корозійну стійкість титану та титанових сплавів по відношенню до нержавіючої сталі, алюмінію, міді, молібдену, цирконію та інших металів.

 

12. Надамо консультаційні послуги з проведення УЗК (ультразвукового контролю):

а) УЗК (ультразвуковий контроль) титанового злитка або УЗК (ультразвуковий контроль) титанових злитків;

б) УЗК (ультразвуковий контроль) титанового обточеного прутка або УЗК (ультразвуковий контроль) титанових прутків.

 

13. Пропонуємо послуги з проведення УЗК (ультразвукового контролю) на власному обладнанні:
а) УЗК (ультразвуковий контроль) титанового злитка або УЗК (ультразвуковий контроль) титанових злитків;

б) УЗК (ультразвуковий контроль) титанового обточеного прутка або УЗК (ультразвуковий контроль) титанових прутків.

 

14. Надамо інформаційні послуги про підприємства України, які здійснюють зварювання титану, виробляють зварювальне устаткування.

 

15. Надамо порівняльну інформацію по хімічному складу та механічним властивостям титану та титанових сплавів згідно різних стандартів - ГОСТ, ASTM, AMS, стандарти Китаю та ін.