Завод Электронно-Лучевой Металлургии

 ООО ФИКО

О компанииПроизводствоПродукцияСправочникиОбмен ссылкамиНовостиТендерыФотоальбомКонтактыБиблия

 Но Бог Свою любовь к нам доказывает тем, что Христос умер за нас, когда мы были еще грешниками.         (Золотые страницы Библии - Рим. 5:8)

 

 

Вечером 25 марта около 22:00 в

с. Крюковщина Киево-святошинского района Киевской области около своего дома неизвестными лицами был похищен  ФЕДОРОВ Виктор Николаевич.  Федоров В. Н. в течение многих лет является активным христианином, проповедником и меценатом. 

Он поддерживает строительство домов молитвы и оказывает благотворительную поддержку вдовам и сиротам во всех областях Украины, является участником благотворительных проектов

 

Утром 27-го марта по пути на работу у своего дома произошло покушение на жизнь главный бухгалтер ООО «ФИКО» собственником которой является Федоров В.Н

В тяжелом состоянии она была доставлена в больницу с тяжелыми телесными повреждениями.

Дело расследуется Киево-святошинским РВВС УВД МВД Украины в Киевской области.

 

Родные, близкие просят всех, кто мог быть свидетелем этого случая, или знает место пребывания Федорова В.Н, сообщить об этом правоохранительным органам.

 

Приметы: на вид 40 лет, рост 153-155 см., среднего телосложения, лицо круглое,  волосы темно-русые, короткие, прямые, глаза светлые.  Был одет в демисезонное пальто темно-синего цвета, ботинки демисезонные, мужской костюм с рубашкой и галстуком.

 

Родные и друзья призывает всех христиан молиться за Божье заступничество в этой ситуации.  

В пятницу 2 мая в с. Ромейки Ровенской обл. был похоронен Федоров В.Н.

 

Funeral of Viktor Fedorov took place in his native village in Rovenskaya oblast on May, 2.

Vikror Fedorov was a successful businessman, the owner and director of FIKO ltd, and just nice person and sincere Christian.

On March, 25 Viktor Fedorov was kidnapped near the gates of his house in Kiev region. His sister found an empty car near the gates. On March, 27 criminals tried to kill chief accountant of FIKO. In ten days the office of FIKO ltd was attacked, some criminals were arrested by police. The criminals had the faked-up documents giving the right for ownership of FIKO ltd. As a result of criminal investigation police arrested the performers of businessman kidnapping, and later a dead body of Viktor Fedorov was found at 4 meter depth in Kiev lake.

Viktor Fedorov was the active preacher. He furnished the financial assistance to widows and orphans, churches. Viktor participated in many charitable projects.

His life is an example of good deeds and sincere love to our God.

The crime was made with the aim to possess enterprise of Viktor Fedorov—FIKO llc. FIKO is a well-known throughout the world reliable producer and supplier of titanium products.

Now FIKO ltd keeps on acting as before. FIKO team accepts the orders and performs shipment of titanium products.

 

 

Тело было найдено 29 апреля на дне озера в Переяслов-Хмельницке

Похороны федорова

Похороны Федорова

Траурная процесия на похоронах Федорова

Похорны Федорова

Похорон Федорова

Федоров похороны

прощание с Федоровым

Могила Федорова

 

Прес-конференція в ИА «Українські новини»

Сферою діяльності ТОВ «ФІКО» є титановий прокат. Компанія здійснює діяльність на міжнародному ринку титану більш ніж десять років. Директор ТОВ «Фіко» Віктор Федоров є її Власником  більш ніж на 99% відсотків, крім цього співвласниками компанії   є заступник директора Федір Федоров (брат Віктора) та головний бухгалтер Валентина Шаповал.

 

Віктор Федоров був викрадений невідомими біля власного будинку у с. Крюковщіна 25 березня 2009 року приблизно о 22 годині. Сестра Віктора виглянула у двір та побачила машину Віктора «Лексус» із включеним двигуном та відкритими дверцятами. За фактом викрадення Києво-Святошинське РВ ГУ МВС України в Київській області порушило кримінальну справу.

 

На даний час відсутня будь-яка інформація щодо місця перебування чи взагалі долі Віктора Федорова. Жодних вимог від викрадачів чи інших осіб не поступало. Версій щодо викрадення є кілька: це і боргові зобов’язання третіх осіб, так як Віктор не тільки фінансово допомагав іншим, але і інвестував кошти в різні підприємства,  і ці інвестиції не завжди були юридично оформлені, крім цього ТОВ «Фіко» має активи: будівлі, землю у користуванні, титанові вироби на складі, а сам Віктор мав банківські депозити. Будь яке із цього майна могло зацікавити рейдерів.

 

Після викрадення бізнесмена Віктора Федорова події розвивалися наступним чином:

 

У кінці березня на бульварі Лесі Українки  невідомими був здійснений напад на головного бухгалтера та власницю частини статутного капіталу ТОВ «ФІКО». Під час нападу остання отримала серйозні  тілесні ушкодження та була госпітальозована. Під час нападу у неї була забрана сумка, яка згодом була знайдена. За даним фактом Печерським РВ ГУ МВС у м. Києві була порушена кримінальна справа. Спочатку логічною версію нападу можна було вважати спробу злодіїв знайти та заволодіти печаткою ТОВ «Фіко», але на даний час даний напад розцінюється як замах на життя співвласника компанії і ця версія ґрунтується на наступному.

 

У зв’язку із край складною ситуацією, краще сказати БІДОЮ  яка сталося із Віктором Федоровим, ТОВ «Фіко», в особі брата Віктора та працівників компанії застосували всі заходи щодо інформування державних органів, банківських установ, правоохоронних органів про ситуацію та спробам запобігти негативним наслідкам які можуть статися із ТОВ «Фіко». Так при зверненні до державного реєстратора стало відомо, що у державному реєстрі 04 березня був змінений керівник ТОВ «Фіко» на підставі протоколу засновників компанії від 26 лютого 2009 року. Новим директором компанії був призначений якийсь Різунов Максим Вікторович. Цей факт викликав велике здивування, так як ніхто раніше із засновників та працівників компанії не чув цього ім’я,  збори засновників не проводились, а сам Віктор Федорів виконував повноваження керівника: підписував документи, накази, фінансову та податкову звітність на протязі всього часу з моменту фіктивного призначення нового директора до факту коли було викрадено дійсного керівника ТОВ «Фіко» - самого Віктора, а це календарний місяць!  Після ознайомлення з протоколом про призначення стало зрозумілим що він явно підроблений, це може зрозуміти будь який нефахівець неозброєним оком. На протоколі стоїть тільки дві підписі: зниклого директора та головного бухгалтера, при тому люди які «намалювали» ці підписі навіть не старалися що б вони були дуже схожі на справжні, крім цього на протоколі фальшива печатка, на якій стоїть взагалі інший малюнок захисту ніж на справжній печатці компанії.

 

 

За таких обставин стає незрозумілим відверте нахабство людей які сміють зазіхати на офіційне управління компанію та заволодіння нею за таких умов – викрадення директора та власника та здійснення замаху на головного бухгалтера та співвласника компанії, адже зрозуміло що вони насамперед є підозрюваними у кримінальних злочинах проти осіб, які постраждали.

 

Зрозуміло що на цьому історія не закінчилася:

 

05 квітня 2009 року у неділю, у вихідний день, у другій половині  дня близько сорока озброєних вогнепальною зброєю чоловіків в супроводжені юристів Юридичної фірми «Гарантія» здійснили нахабну спробу рейдерського захоплення офісних, виробничих та складських приміщень ТОВ «ФІКО», що розташовані по вул. Новій, 1 у Голосіївському районі м. Києва. Озброєні вояки  загнали охорону ТОВ «Фіко» у будівлю та насильно утримували там, а самі виломили двері, зломили сейфи,  спакували компютори та документацію компанії у сумки, крім цього під час здійснення ними  нападу зазнав вогнепального поранення охоронець ТОВ «Фіко». Співробітники ТОВ «Фіко» визвали міліцію, якою були затримані всі учасники  рейдерської атаки. За фактом спроби рейдерського захоплення ТОВ «ФІКО» та фактом здійснення підроблення документів компанії Голосіївським РВ ГУ МВС у м. Києві було порушено кримінальну справу.

 

На даний час слово «рейдерство» стало більш звичним та знайомим людям. Але таких нахабно-кримінальних дій, при наймі, у м. Києві до цього часу не було. Раніше сторони мали спірне майно, судові рішення та сприяння державний установ, виконавчих служб та, якби це мовити, «оформлені» у законній форми та папері схеми рейдерства, але так зухвале заходити на підприємство без права власності, без рішень суду, при  наявності кримінальних справ по факту викрадення директора та власника а також наявності  замаху на життя співвласника компанії -  є верхом нахабства та вчинення беззаконня.

 

Що намагались зробити рейдери? Що їх реально цікавило і яким чином вони планували «узаконити» свої дії? На ці питання ще належить відповісти. Так дійсні причини рейдерської атаки невідомі. Представники юридичної фірми «Гарантія» Ларченко Роман Миколайович (помічник керуючого партнера) та Нікішин Олексій Анатолійович (начальник департаменту представництва юридичних та фізичних осіб в органах державної влади) які були на місці рейдерської атаки пояснили що супроводжують представників директора ТОВ «Фіко» Різунова М.В. щодо управління компанією. Самого Різунова зрозуміло на території не було.

 

Чому, Юридична фірма «Гарантія», яка належить Дмитру Крейніну, який є бувшим затям В. Літвіна, голови верховної Ради України та є сином відомого Дніпропетровського бізнесмена Александра Крейніна, бізнес якого сконцентрований у будівельній галузі та торгівлі металом надав юридичну підтримку рейдерам? Ми не думаємо що відповідь потрібно шукати у політиці, адже ТОВ «Фіко» не є стратегічним об’єктом, Віктор не займався політичною діяльністю, до виборів далеко, а фірма «Гарантія» не може не розуміти що вона є співучасником здійснення злочинних дій.

 

Це далеко не єдині версії рейдерських дій на підприємство, адже ми маємо ще інші дивні співпадіння – 03 квітня порушено судове провадження ще по активах ТОВ «Фіко», компанія має у власності нерухоме майно у м. Вішневе – магазин, що підтверджується правовстановлюючими документами. Це не перешкодило міському голові Гошко Анатолію Олександровичу та Вишневській міській ради Києво-святошинського р-ну  без підстав просто оформити інше свідоцтво на право власності на приміщення та продати його дружній фірмі, яка у такий «вчасний» момент намагається узаконити активи ТОВ «Фіко».

 

Сьогодні більш за все нас турбує доля Віктора Федорова. І родина і трудовий колектив в відчаї,  до цього часу невідоме де Віктор і чи живий він! Намагання зберегти бізнес та активи компанії це лише мала частина того  що робиться.

Ми звертаємося до всіх, ми будемо вдячні всім хто повідомить будь-яку інформацію про місцезнаходження Віктора Федорова чи обставин які були викладені в даному звернення до спільноти.  

Просимо повідомляти таку інформацію за телефоном 33-22-096 чи 102 (номером МВД).

 

 

Антирейдерский союз предпринимателей сообщает о попытке рейдерского захвата титаноперерабатывающего предприятия

ИНТЕРФАКС-УКРАИНА 6 апреля.

ИНТЕРФАКС-УКРАИНА – В воскресенье, 5 апреля, произошла попытка силового захвата ООО "Фико" (Киев), занимающееся переработкой титана, заявляет Антирейдерский союз предпринимателей Украины.

Как сообщил журналистам директор союза Андрей Семидидько на пресс-конференции в агентстве "Интерфакс-Украина" в понедельник, в день попытки захвата предприятия ему позвонил некий человек, утверждающий, что представляет новых владельцев, и его не впускают на предприятие.

"Он официально обратился в Антирейдерский союз, чтобы мы присутствовали при разрешении ситуации", - добавил А.Семидидько.

Прибыв на предприятие, эксперты союза узнали, что была предпринята попытка силового захвата с применением огнестрельного оружия.

На месте, по словам директора, "сторону заходящую" представляли два юриста фирмы "Гарантия" (Киев), а звонивший оказался гражданином России и по доверенности представлял интересы новых собственников.

При этом он напомнил, что прежний собственник предприятия Виктор Федоров, которому принадлежало около 99% уставного капитала ООО "Фико", исчез 10-12 дней тому назад.

Один из юристов сообщил Антирейдерскому союзу, что 4 марта появился новый руководитель "Фико", а прежнего собственника во время переоформления учредительных документов не было.

В настоящее время Антирейдерский союз предпринимателей Украины проводит собственное расследование, однако пока не будет озвучивать появившиеся версии.

При этом А.Семидидько подчеркнул, что такое расследование позволяет предположить, что на украинском рынке переработки титана происходит передел собственности.

А.Семидидько также не исключил вероятности противоправных действий в отношении Антирейдерского союза предпринимателей. "Ситуация вокруг предприятия "Фико" позволяет утверждать: на нас как на сторону, изучающую ситуацию, может быть оказано давление и применены дикредитационные действия со стороны сил, выясняющих взаимоотношения", - считает А.Семидидько.

ООО "Фико" работает на рынке титановой продукции более 15 лет. Его основным производством являются титановые слитки, выплавленные электронно-лучевым методом.

Компания поставляет продукцию в Германию, Францию, Италию, Финляндию, Швейцарию, Японию, Китай, Южную Корею, Турцию, Индию.

 

 

Сегодня

Україна Криминальная

Маранафа

Сайт твоя Билия

Фраза

Политикантроп

 

     
  О компанииПроизводствоПродукцияСправочникиОбмен ссылкамиНовостиТендерыФотоальбомКонтактыБиблия